KURUMSAL

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da kurulan Medicline;

Kurumsal müşterilerine seyahat ve sağlık alanlarında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Medicline, güçlü ve geniş hizmet ağıyla Türkiye ile Kuzey Kıbrıs’ın tüm bölgelerinde, uluslararası ziyaretçilerine tıbbi yardım ve destek hizmetleri vermektedir.

Yardım ve destek hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan 24/7 çağrı merkezi ile alanında uzman ekibi ile, profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıyla yapmaktadır.

Vermiş olduğu hizmetlerin temelinde, işbirliği içerisinde olduğu kurumların beklentilerini karşılarken müşteri memnuniyeti ve kalite arasında bağlantı kurarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İş ortaklarıyla ilişkilerini; karşılıklı güven, etik çalışma yaklaşımı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurarak uzun soluklu iş birliği içerisinde olmayı hedeflemektedir.

Gelişen dünyayı yakından takip eden inovatif uygulamaları ile ihtiyaca kolaylıkla cevap verebilen hizmetler sunmaktadır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik ve etik yaklaşım
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim
Yüksek verim
Takım çalışması ve esnek yaklaşım

Kurumsal stratejimizin temelinde; güvenilir, sürekli büyüyen, inovatif yönüyle iş ortaklarına kaliteli hizmet ve faydayı sağlayan, çalışanlarımızın parçası olmaktan gurur duyduğu uluslararası bir şirket olmaktır.

Rakamlarla MedicLine

10000+Vaka
40000+Çağrı
400+İş Ortağı

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com