Tıbbi Vaka Yönetimi

Hastanın şikayetine bağlı olarak en yakın ve en uygun sağlık kuruluşuna yönlendirilmesidir.

Hastanın, hastanede basit bir röntgen veya uzun süreli hastane bakımına ihtiyacı varsa, ekibimiz tedavini sürecini takip etmektedir ve süreçle ilgili sigorta şirketini bilgilendirmektedir. Kısa süreli yatışları gerektiren durumlarda bile, hastanın bulunduğu konuma göre tıbbi uzmanların uygunluğunu göz önünde bulundurarak mümkün olan en iyi seçeneği seçmektedir.

Ayrıca, daha fazla tedavi gerekirse, tedavi sonrası destek ve tıbbi tesislerden belge temin etme konusunda yardım sunmaktadır.

Medicline sağlık kurumlarının fiyatlandırma politikasında yerel bilgiye sahiptir ve bu nedenle maliyetleri etkin bir şekilde kontrol edebilmekte, müşterilerimize bu anlamda da artı fayda sağlamaktadır.

Vaka yönetiminde hasta, hastane ve sigorta şirketinin ihtiyaçları doğrultusunda hassasiyetleri dikkate alarak faaliyet göstermektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com