Türkiye’de Planlı Tedavi – Sağlık Turizmi

Türkiye’nin sağlık kurumları en üst düzeyde hizmet vermektedir ve en talepkar müşteriye bile hizmet vermeye hazırdır. Klinikler en yeni standartlara ve tıbbi teknolojilere göre donatılmıştır. Uzman personeli, dünyanın önde gelen tıp kurumlarından davetli uzmanlar da dahil olmak üzere üst düzey profesyonellerden oluşmaktadır. Böylece Sağlık Turizmi denince akla ilk gelen ülkelerden birisi olmayı başarmıştır. Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahip pek çok medikal kuruluş bulunmaktadır, Medicline, bu kuruluşlarla yazılı sözleşmeler doğrultusunda, sağlık turizmi kapsamına faaliyet göstermektedir.

 • Patolojiye ve hizmet talebine göre medikal kurum seçimi
 • Medikal kurum seçiminden hastanın ulaşımına kadar hizmetlerin düzenlenmesi ve tedavi yerine kadar eşlik edilmesi
 • Kritik hastalıkların tedavisinden rehabilitasyonun düzenlenmesine ve genel tarama programlarına kadar çeşitli sağlık hizmetlerin organizasyonu
 • Müşterinin masraflarını optimize etmeyi sağlayan fiyatlandırma politikası
 • Tıbbi bilgilerin gizliliğini sağlamak

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com